search
REKLAMA
Znalezione w sieci

Kolejne fotki z planu czwartego sezonu STRANGER THINGS. Tym razem nowi bohaterowie

Łukasz Budnik

26 października 2020

REKLAMA

Na początku października twórcy czwartego sezonu Stranger Things wrócili na plan by realizować kolejne odcinki uwielbianego serialu science fiction. Do sieci trafiają wobec tego nowe fotki zza kulis.

Tym razem fotografie przedstawiają bohaterów, których do tej pory nie widzieliśmy w serialu. Nie wiadomo, czy to jedynie postaci epizodyczne czy ktoś, kto na dłużej zagości w fabule. Widziani są w pobliżu wypożyczalni kaset. Na jednym ze zdjęć widoczny jest także Joe Keery, który wciela się w Steve’a.

Przypomnijmy, że czwarty sezon nie będzie ostatnim. Twórcy produkcji, bracia Duffer, mówili:

Sezon czwarty nie będzie finałowym. Wiemy, jakie jest zakończenie i kiedy nastąpi. Opóźnienie pozwoliło nam spojrzeć w przód, obmyślić, co jest najlepsze dla serialu. Mamy teraz lepsze pojęcie, jak długo potrzebujemy opowiadać tę historię.

Wiemy też, że w nowych odcinkach mamy dowiedzieć się więcej o Hopperze, który – jak pokazał nam pierwszy teaser czwartego sezonu – przeżył wydarzenia z finału poprzedniej serii. Mamy poznać nowe fakty na temat bohatera, związane z wojną w Wietnamie, czasem w Nowym Jorku oraz jego córką. David Harbour stwierdził, że tak naprawdę jeszcze nie znamy Hoppera, a on czekał na ujawnienie tych rzeczy od pierwszego sezonu.

Czekacie na czwarty sezon Stranger Things?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA