search
REKLAMA
News

Jak wyglądaliby w roli BONDA aktorzy typowani na następcę Craiga? Ilustracje stworzone przez AI

Kto zostanie nowym Bondem?

Łukasz Budnik

18 czerwca 2023

REKLAMA

Wciąż nie wiemy, kto przejmie po Danielu Craigu rolę Jamesa Bonda w serii o 007. W dyskusjach przewijały się już takie nazwiska, jak Tom Hardy, Henry Cavill, czy Richard Madden, a na początku stycznia do sieci trafiły doniesienia, że najbliższy zdobycia roli jest aktualnie Aaron Taylor-Johnson (choć od tamtej pory nie doczekaliśmy się aktualizacji tematu).

Tymczasem w sieci pojawiły się stworzone przez AI ilustracje przedstawiające potencjalnych odtwórców roli Bonda – tak, jak mogliby się prezentować na ekranie w tej roli. Pracami podzielił się Alper Yesiltas. Zobaczycie je poniżej:

Tom Hiddleston

Idris Elba

Henry Cavill

Taron Egerton

Tom Hardy

James Norton

Regé-Jean Page

Richard Madden

Lucien Laviscount

Aaron Taylor-Johnson

Henry Golding

W połowie sierpnia zeszłego roku pojawiły się plotki, że producenci stawiają na młodszego Bonda, kogoś po trzydziestce i chcą kogoś, kto zagra 007 w trzech filmach, niosąc serię w taki sposób, jak Daniel Craig (co poniekąd przekreśla kandydaturę kilku aktorów powyżej). Sami twórcy przyznali, że kolejny aktor będzie musiał zaangażować się w rolę Bonda na kolejne 10-12 lat.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA