search
REKLAMA
Znalezione w sieci

Jak wyglądałby SHIA LABEOUF jako WOLVERINE w kinowym uniwersum MARVELA? Fanowska grafika

Łukasz Budnik

13 sierpnia 2020

REKLAMA

Fakt, że grupa X-Men ma pojawić się w kinowym uniwersum Marvela (choć zapewne nastąpi to dopiero za kilka lat) budzi spekulacje na temat tego, kto mógłby zastąpić Hugh Jackmana i wcielić się w Wolverine’a. Na naszej stronie czytaliście już propozycje Filipa Pęzińskiego, tymczasem do sieci trafiła fanowska grafika, której autorem jest popularny BossLogic – australijski artysta pokazał, jak w roli Logana mógłby wyglądać Shia LaBeouf. 

Co ciekawe, obrazek powstał w odpowiedzi na plotki, że aktor brany jest pod uwagę do roli Icemana, innego mutanta (z mocą zamieniania wody w lód) – doniesienia te pochodzą jednak z mało wiarygodnego źródła. Poniżej możecie ocenić, jak LaBeouf prezentowałby się jako Wolverine.

Jak sądzicie, czy LaBeouf podołałby roli, którą większość widzów kojarzy z Hugh Jackmanem, odgrywającym tę postać 17 lat? A może pasowałby wam inny aktor? Dajcie znać!

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA