search
REKLAMA
Znalezione w sieci

Jak wyglądałby KEANU REEVES w roli superbohaterów Marvela i DC? Do sieci trafiły nowe fotomontaże

Łukasz Budnik

19 listopada 2020

keanu reeves superman 1 e1605781202111
REKLAMA

Keanu Reeves to dziś jedna z najbardziej lubianych postaci w filmowym świecie, w dużej mierze dzięki sukcesom serii John Wick. W związku z niesłychaną popularnością aktora mówi się o nim w kontekście występu w MCU, czyli kinowym uniwersum Marvela. Sytuację podgrzał w zeszłym roku prezes Marvel Studios, Kevin Feige, gdy stwierdził, że Reeves jest brany pod uwagę przy kolejnych filmach, ale jeszcze nie znaleziono dla niego idealnej roli. Tymczasem na portalu Bright Side pojawiły się ilustracje, dzięki którym możemy sprawdzić, jak Reeves wyglądałby w rolach słynnych herosów.

Wśród przedstawionych postaci są zarówno te należące do Marvela, jak i do DC. Do której z ról aktor pasuje według was najlepiej?

Ant-Man

Daredevil (2003)

Deadpool (z X-Men Geneza: Wolverine)

Flash (z serialu)

Iron Man

Kapitan Ameryka

Magneto

Mr. Fantastic

Spider-Man

Superman

Wolverine

Green Lantern

Reevesa faktycznie łączono z rolą superbohatera o przydomku Moon Knight, który ma pojawić się w serialu przygotowywanym na platformę Disney+ – ostatecznie w produkcji zobaczymy prawdopodobnie Oscara Isaaca. Okaże się, czy Reeves doczeka się obsadzenia go w widowisku opartym na komiksie. Póki co aktor nie może narzekać na brak zajęć – po realizacji Matrixa 4 przyjdzie czas na kolejne dwie części Johna Wicka

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA