search
REKLAMA
Znalezione w sieci

Jak wyglądałby CHRIS EVANS jako BUZZ ASTRAL w aktorskim filmie o tej postaci? Fanowska grafika

Łukasz Budnik

30 grudnia 2020

REKLAMA

Kilka tygodni temu ogłoszono, że Pixar przygotowuje film Lightyear, opowiadający o astronaucie będącym pierwowzorem Buzza Astrala, słynnej zabawki i jednego z głównym bohaterów serii Toy Story. Choć w czterech dotychczasowych filmach Buzz przemawiał głosem Tima Allena, jego pierwowzór zagra Chris Evans, najlepiej znany dziś z roli Kapitana Ameryki w kinowym uniwersum Marvela.

Wygląd bohatera nie będzie bazować na wyglądzie Evansa, ale casting ten tak czy inaczej pobudził wyobraźnię fanów. Jeden z nich stworzył ilustrację, dzięki której możemy sobie zwizualizować, jak wyglądałby aktor gdyby postanowiono zrealizować nie animowany, lecz aktorski film o Buzzie. Grafika pojawiła się na instagramowym profilu apexform.

O nadchodzącym filmie wypowiadał się reżyser Angus MacLane:

Kiedy robiliśmy pierwsze “Toy Story”, stworzyliśmy Buzza Astrala z myślą, że jest zabawką opartą na naprawdę fajnej postaci z widowiskowego blockbustera. Po tych wszystkich latach postanowiliśmy, że pora nakręcić ten film. Będzie to przygodowe science fiction niepodobne do niczego, co zrobiliśmy dotychczas.

Chcielibyście zobaczyć Buzza w wersji aktorskiej?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA