search
REKLAMA
Znalezione w sieci

Jak wyglądałaby LIGA SPRAWIEDLIWOŚCI od twórcy MAD MAXA? Zdjęcia aktorów w kostiumach

Łukasz Budnik

25 marca 2020

REKLAMA

Kilka dni temu pokazywaliśmy wam, jak wyglądałaby maska Batmana w niezrealizowanym ostatecznie filmie o Lidze Sprawiedliwości, zatytułowanym Justice League: Mortal.  Widowisko miało trafić do kin w 2007 roku, a jako reżysera wybrano George’a Millera, twórcę Mad Maxa

Zanim film trafił do kosza, a studio postanowiło skupić się na autonomicznych historiach o bohaterach (w tamtym czasie premiery nie miał jeszcze nawet Mroczny Rycerz Christophera Nolana), obsadzono już część bohaterów. Supermana miał zagrać D. J. Coltrona, do roli Wonder Woman wybrano Megan Gale, a Batmanem został Armie Hammer. Flasha grać miał Adam Brody, Zieloną Latarnię – Common, a Aquamana – Santiago Cabrera.

Ryan Unicomb, który pracuje nad dokumentem o niepowstałym filmie, podzielił się na Instagramie zdjęciami aktorów w kostiumach. Dodał przy okazji, że studio niechętnie dzieli się materiałami z tego projektu. Unicomb jest jednak zdeterminowany, by pokazać wszystkim fanom i miłośnikom popkultury, jak mogło wyglądać Justice League: Mortal. Poniżej zdjęcia, niestety nie najlepszej jakości, udostępnione przez Unicomba (dwa z nich krążyły już po sieci).

Bonusowo jeszcze jedno zdjęcie Wonder Woman, udostępnione już kilka lat temu:

Justice League: Mortal tytułowa drużyna mierzyłaby się z Maxwellem Lordem, złoczyńcą który wykradł dane na temat słabości bohaterów. 

Tutaj przeczytacie tekst o innych niezrealizowanych filmach superbohaterskich.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA