Jak wyglądałaby maska BATMANA w LIDZE SPRAWIEDLIWOŚCI od twórcy MAD MAXA? Pokazano projekt

Autor: Łukasz Budnik
opublikowano

Liga Sprawiedliwości to grupa, która nie ma szczęścia do aktorskich adaptacji. Film z 2017 roku nie zadowolił fanów i krytyków, a ponadto nie okazał się sukcesem finansowym (co na pewno było skutkiem realizacyjnych problemów, z jakimi mierzyła się ekipa). Być może nie wszyscy wiedzą, że Ligę planowano pokazać na ekranie już w 2007 roku. Widowisko miało mieć tytuł Justice League: Mortal, a jako reżysera wybrano George’a Millera, twórcę Mad Maxa

Zanim film został anulowany, a studio postanowiło skupić się na indywidualnych historiach o bohaterach, obsadzono już część bohaterów. Supermana miał zagrać D. J. Coltrona, do roli Wonder Woman wybrano Megan Gale, a Batmanem został Armie Hammer, znany między innymi z Social Network oraz Tamte dni, tamte noce. Do sieci trafił projekt maski, jaką aktor nosiłby na planie. Udostępnił go Ryan Unicomb, który pracuje nad dokumentem o niepowstałym filmie.

Justice League: Mortal tytułowa drużyna mierzyłaby się z Maxwellem Lordem, złoczyńcą który wykradł dane na temat słabości bohaterów. 

Grafika główna: Bounding Into Comics

Ostatnio dodane