search
REKLAMA
Znalezione w sieci

Jak wyglądałaby gwiazda THE BOYS jako WOLVERINE w uniwersum Marvela? Fanowska grafika

Łukasz Budnik

2 października 2020

REKLAMA

Od czasu do czasu na naszym portalu udostępniamy interesujące fanowskie grafiki które dają pogląd na to, jak znani i popularni aktorzy mogliby wyglądać w rolach, których do tej pory nie było im dane zagrać. W sieci właśnie pojawiła się kolejna ilustracja – tym razem sprawdzono, jak prezentowałby się znany z The Boys Antony Starr w roli Wolverine’a.

Przypomnijmy, że postaci należące do grupy X-Men są teraz własnością Disneya, a to oznacza, że mogą zostać dołączone do kinowego uniwersum Marvela (zostało zresztą zapowiedziane, że tak będzie). Przez siedemnaście lat w rolę Wolverine’a z powodzeniem wcielał się Hugh Jackman, wiadomo jednak, że Logan był jego pożegnaniem z postacią.

Autorem poniższej grafiki jest spdrmnkyxxiii.

https://www.instagram.com/p/CFr1x2Xna62/

Starr, który w The Boys wciela się w Homelandera, wyrażał już chęć wcielenia się w Wolverine’a – zaznaczał jednak, jak wspaniały w tej roli był Jackman.

Tutaj przeczytacie subiektywne zestawienie aktorów, którzy pasowaliby do roli Wolverine’a.

Okaże się, czy Marvel także zainteresuje się Starrem podczas poszukiwania idealnego kandydata. Czy według was aktor sprawdziłby się w roli Wolverine’a?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA