search
REKLAMA
Znalezione w sieci

Jak może wyglądać kolejny skład AVENGERS? Bohaterowie Marvela na ilustracji autorstwa rysownika komiksów

Łukasz Budnik

18 listopada 2020

REKLAMA

Avengers: Koniec gry zamknęło pewien rozdział w historii kinowego uniwersum Marvela – to właśnie w tym filmie po raz ostatni zobaczyliśmy na ekranie wspólne sceny m.in. Thora, Iron Mana i Kapitana Ameryki. Dwaj ostatni pożegnali się już z MCU, a ich miejsce w drużynie zajmą zapewne nowi bohaterowie.

Nie wiadomo jeszcze, kto ewentualnie pojawi się w nowym składzie Avengers i kiedy Marvel zdecyduje się na realizację kolejnego widowiska z tej serii. Nie przeszkadza to jednak w snuciu teorii na ten temat, zwłaszcza mając wiedzę na temat tego, kto dołączy do uniwersum w kolejnych fazach. Znany rysownik komiksów, Stephen Byrne, przedstawia swoją wizję kolejnego składu drużyny.

Na obrazku widzimy starych znajomych, w tym między innymi Thora, Hulka, Sama Wilsona (jako Kapitana Amerykę), Kapitan Marvel i Spider-Mana. Byrne umieścił też innych bohaterów, których nie widzieliśmy jeszcze na dużym ekranie – Ms. Marvel, She-Hulk, Shang-Chi oraz Milesa Moralesa. Z kolei Shuri jest w wizji rysownika kolejną Czarną Panterą. Tutaj znajdziecie oryginalny tweet. Byrne pokazał także kolejne etapy tworzenia rysunku:

Chcielibyście zobaczyć kolejne widowisko z serii Avengers?

Zdjęcie główne: YouTube, kanał Everything Always

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA