search
REKLAMA
Znalezione w sieci

Jak mógłby wyglądać plakat serialu o AHSOCE TANO? Imponująca grafika z bohaterami STAR WARS

Łukasz Budnik

10 grudnia 2020

ahsoka plakat e1607593654184
REKLAMA

Od pojawienia się Ahsoki Tano w The Mandalorian minęły już prawie dwa tygodnie, jednak jej obecność w serialu był tak wielką gratką dla fanów Star Wars, że wciąż dyskutują oni na jej temat. Zagrana przez Rosario Dawson bohaterka znana jest widzom już od 2008 roku, jednak dotychczas pojawiała się jedynie w animowanych produkcjach opowiadających o Wojnach Klonów oraz czasie panowania Imperium (Wojny Klonów oraz Rebelianci). 

Nim Anakin Skywalker zszedł na Ciemną Stronę Mocy, to właśnie Ahsoka była jego uczennicą, co pokazywały właśnie Wojny klonów. Tano była pewna, że jej mistrz zginął wraz z innymi przedstawicielami Zakonu w ramach zagłady Jedi i dopiero po czasie dowiedziała się, że jej dawny mistrz to teraz Darth Vader. W jednym z odcinków Rebeliantów stoczyła z nim nawet pojedynek.

Popularny grafik posługujący się pseudonimem ultraraw26 stworzył fanowski plakat potencjalnego serialu o Ahsoce. Twórca przedstawił na nim Tano i Vadera, a także inne i postaci znane z filmów lub seriali aktorskich i animowanych. Widzimy tu Luke’a Skywalkera i Mace’a Windu (teorie mówią, że pojawią się w serialu) – w roli Luke’a grafik “obsadził Sebastiana Stana, popularny wybór wśród fanów. Widoczni są także Ezra Bridger, znany z serialu Rebelianci (na plakacie ma twarz Meny Massouda, znanego z Aladyna) oraz admirał Thrawn, którego poszukuje Ahsoka w The Mandalorian. W roli słynnego przedstawiciela Imperium grafik widziałby Jasona Isaacsa.

Plakat zobaczycie poniżej:

Chcielibyście zobaczyć aktorski serial Ahsoce?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA