search
REKLAMA
Znalezione w sieci

Jak mógłby wyglądać COLIN FARRELL jako Pingwin w THE BATMAN? Fanowska grafika

Łukasz Budnik

26 czerwca 2020

REKLAMA

Obsada The Batman Matta Reevesa wypełniona jest gwiazdami, zarówno po stronie protagonistów, jaki i antagonistów. Wśród nazwisk znajdziemy między innymi Colina Farrella, który wcieli się w rolę Oswalda Cobblepota, znanego jako Pingwin.

Do tej pory najsłynniejszą ekranową wizją tej postaci jest występ Danny’ego DeVito w Powrocie BatmanaPingwin, zadebiutował w komiksie w 1941 roku. Postać ta pojawiła się też w filmie pełnometrażowym z lat 60. oraz w serialu Gotham. Prace nad The Batman są obecnie wstrzymane, ale fani postaci nie ustają w tworzeniu własnych wizji tego, jak mogliby wyglądać aktorzy w filmie. William Gray, artysta specjalizujący się w grafice komputerowej, przygotował projekt tego, jak mógłby wyglądać Farrell jako Pingwin:

Do tej pory jedyne zdjęcia Farrella z planu prezentowały inny wygląd aktora, choć niekoniecznie była to ostateczna wersja – wiemy, że aktor będzie jeszcze charakteryzowany.

Jak podobałby wam się taki projekt?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA