search
REKLAMA
News

Jak mógłby wyglądać Anakin ze STAR WARS, gdyby przeżył i znów stał się Jedi? Fanowska grafika

Jak mógłby wyglądać Anakin, gdyby twórcy zdecydowali się zachować go przy życiu?

Łukasz Budnik

10 sierpnia 2023

REKLAMA

Wszyscy fani Star Wars doskonale wiedzą, że historia Anakina Skywalkera zakończyła się na drugiej Gwieździe Śmierci, gdzie pokonał Imperatora i umarł, porozmawiawszy wcześniej z Lukiem Skywalkerem. Tymczasem jeden z grafików udzielających się w sieci przygotował ilustrację pokazującą, jak mógłby wyglądać Anakin, gdyby przeżył po nawróceniu się na jasną stronę i działał jako Jedi.

Eamonn McCormick napisał:

Anakin, gdyby przeżył rzucenie Imperatorem i znów stał się Jedi. Zacząłem to wczoraj podczas lotu, a ostatni obrazek przedstawia postęp prac bez żadnych odniesień. Najwyraźniej zapomniałem, jak wyglądał Sebastian Shaw w charakteryzacji. Dla jasności, uważam że zakończenie historii Anakina jest idealne i nie umiem znaleźć satysfakcjonującego powodu, dla którego należałoby go zachować (choć wyobrażam sobie, jaką postacią mógłby być).

Poniżej prace autora:

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA