search
REKLAMA
Znalezione w sieci

Jak mógł wyglądać ZIMOWY ŻOŁNIERZ w filmach MARVELA? Nowa grafika koncepcyjna

Łukasz Budnik

15 sierpnia 2020

REKLAMA

Grany przez Sebastiana Stana Bucky Barnes to postać, która w kinowym uniwersum Marvela pojawiła się już w pierwszym filmie o Kapitanie Ameryce. Wtedy fabuła sugerowała jego śmierć, w rzeczywistości jednak został przeistoczony w Zimowego Żołnierza. Do świata Marvela powrócił w Kapitanie Ameryce: Zimowym żołnierzu w reżyserii braci Russo .

Dzięki uprzejmości Ryana Meinerdinga, grafika pracującego dla Marvela, mamy okazję sprawdzić, jak pierwotnie miał prezentować się Zimowy Żołnierza, a konkretnie jego maska. W przeciwieństwie do ostatecznej wersji, pierwotny szkic zakładał także zakryte oczy. Da się też zauważyć nieco inny projekt sztucznej ręki. Grafikę zobaczycie poniżej, a klikając na nazwę użytkownika przeniesiecie się na profil Meinerdinga.

https://www.instagram.com/p/CDzMBc_Jhz2/

Bucky powróci w nadchodzącym The Falcon and the Winter Soldier, gdzie towarzyszyć mu będzie Anthony Mackie. Fabuła serialu zostanie osadzona po wydarzeniach z Avengers: Końca gry

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA