search
REKLAMA
Znalezione w sieci

Jak będzie wyglądać FALCON w kostiumie KAPITANA AMERYKI? Zdjęcie figurki promującej serial Marvela

Łukasz Budnik

17 stycznia 2021

REKLAMA

Już w marcu zadebiutuje The Falcon and the Winter Solider, serial opowiadający dalsze losy Falcona (Anthony Mackie) oraz Bucky’ego (Sebastian Stan). W serialu zobaczymy, co Falcon zamierza zrobić z dziedzictwem Kapitana Ameryki, po tym, jak w końcówce Avengers: Końca gry otrzymał jego tarczę.

Kilka dni temu do sieci trafiły zdjęcia figurki promującej serial – przedstawia ona Falcona w kostiumie Kapitana. Można założyć, że sam bohater przyodzieje go w okolicach finału sezonu, wcześniej bowiem następcą słynnego bohatera ma być mężczyzna o imieniu John Walker. Figurka przedstawia się następująco:

Stan opowiedział niegdyś, że tonacją ma być to produkcja bardzo zbliżona do Kapitana Ameryki: Zimowego żołnierza z 2014 roku, pierwszego filmu MCU wyreżyserowanego przez braci Russo. Aktor powiedział, że zobaczymy w nim bardzo widowiskowe sceny akcji połączone z rozwojem postaci, na co pozwoli dłuższy metraż – sześć godzin, zamiast dwóch. Z kolei Anthony Mackie dodał niedawno, że w czwartej fazie uniwersum zobaczymy wydarzenia, których widzowie się nie spodziewają.

Premiera serialu wyznaczona jest na 19 marca. Produkcja zadebiutuje na Disney+.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA