search
REKLAMA
News

DISNEY+ oferuje promocję przed startem serwisu w Polsce. Roczny dostęp w niższej cenie

Disney+ zadebiutuje 14 czerwca.

Łukasz Budnik

10 maja 2022

d+
REKLAMA

W tym roku platforma Disney+ wystartuje w 42 kolejnych krajach – w tym w Polsce, dokładnie 14 czerwca. Disney poinformował o nowej promocyjnej cenie rocznego abonamentu, z której można skorzystać jeszcze przed oficjalnym uruchomieniem serwisu w naszym kraju. 

Przypomnijmy, że standardowy koszt miesięcznego momentu będzie wynosić 28,99 zł. Dostępna będzie także roczna subskrypcja, która wyniesie 289,90 zł. Subskrybenci będą mogli korzystać jednocześnie z czterech urządzeń i korzystać z nieograniczonej liczby pobrań treści na dziesięciu urządzeniach.

W ramach wspomnianej promocji można tymczasem wykupić roczny dostęp do serwisu w cenie ośmiu miesięcy, wynoszącej 229,90 zł. Aby to zrobić, należy zarejestrować się do oferty powitalnej na polskiej stronie Disney+, podać adres mailowy i wyczekiwać wiadomości, która zostanie wysłana w momencie startu serwisu. Rejestracji można dokonać do 13 czerwca, a pakiet wykupić do 26 czerwca tego roku.

Walt Disney Studios

Konkretna oferta serwisu jest zależna od kraju, możemy mieć jednak pewność, że w bibliotece Disney+ znajdziemy produkcje ze świata Gwiezdnych wojen, kinowego uniwersum Marvela (także seriale) oraz wszystkie animacje i filmy fabularne produkcji Disneya. Dostępne mają być także produkcje National Geographic, Pixara, wytwórni 20th Century Studios, FX i Searchlight.

Filmy i seriale będą dostępne w jakości 4K, a wybrane produkcje także w systemie obrazu Dolby Vision i ścieżką dźwiękową w formacie Dolby Atmos. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA