search
REKLAMA
Znalezione w sieci

Bohaterowie Marvela na fanowskim plakacie THOR: LOVE AND THUNDER

Łukasz Budnik

27 listopada 2020

REKLAMA

Na 11 lutego 2022 roku zaplanowana jest premiera filmu Thor: Love and Thunder, kolejnej odsłony kinowego uniwersum Marvela i czwartej części serii o Thorze. Za kamerą stoi Taika Waititi, a w roli tytułowej po raz kolejny zobaczymy Chrisa Hemswortha. Niedawno “The Hollywood Reporter” opublikował raport, z którego wynika, że nowy Thor może przywoływać na myśl kolejną część Avengers.

Jak wiemy, w Thor: Love and Thunder na pewno wystąpią Chris Hemsworth, Chris Pratt (który powtórzy rolę Star Lorda), Natalie Portman, Tessa Thompson i Christian Bale. Rolę Korga ma powtórzyć Taika Waititi (także reżyser filmu), który zapowiadał, że dowiemy się nieco więcej o jego bohaterze. Już w zeszłym roku ogłoszono, że grana przez Portman Jane Foster sama zostanie Thorem – jej wątek zostanie oparty na serii “Mighty Thor”, w której Jane zmagała się z rakiem. Na instagramowym profilu marvefx pojawił się fanowski plakat, który uwzględnia dotychczasowe informacje o obsadzie, z przypuszczeniem, że w nowym Thorze zobaczymy także pozostałych Strażników Galaktyki:

Kilka miesięcy temu Waititi stwierdził, że nadchodzące widowisko będzie bardzo przesadzone i sprawi, że Thor: Ragnarok, poprzedni film MCU w jego reżyserii, będzie jawić się jako bezpieczna produkcja.

Ma się wrażenie, jakbyśmy pytali grono 10-latków o to, co ma być w filmie, a oni godzili się na wszystko.

Czekacie na nowego Thora?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA