search
REKLAMA
Znalezione w sieci

BEN AFFLECK i ANA DE ARMAS jako Batman i Kobieta-Kot na nowej fanowskiej grafice

Łukasz Budnik

14 września 2020

affleck armas batman scaled
REKLAMA

To, że Ben Affleck wraca do roli Batmana to już pewna informacja. Po kilkuletniej przerwie aktor ponownie pojawi się na ekranie w solowym filmie o Flashu, w którym zobaczymy także Batmana granego przez Michaela Keatona. Afflecka zobaczymy także w Lidze sprawiedliwości Zacka Snydera, która w przyszłym roku trafi na HBO Max. 

Wieści o powrocie Afflecka do roli zainspirowały grafika posługującej się nickiem “artoftimetravel” do stworzenia ilustracji na której Batmanowi towarzyszy Kobieta-Kot o twarzy Any de Armas. Strój Batmana został zainspirowany serią komiksową Batman: Hush. Wybór de Armas jest nieprzypadkowy – ona i Affleck są parą w rzeczywistości.

Jak podoba wam się taka wizja? Chcielibyście, aby Affleck powrócił jako Batman w solowym projekcie? Według najnowszych plotek taka opcja wchodzi w grę, o ile aktor wyrazi chęć, a Liga Sprawiedliwości Snydera spotka się z odpowiednim przyjęciem na platformie HBO Max. Pozostaje czekać na więcej informacji.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA