search
REKLAMA
Znalezione w sieci

ARNOLD SCHWARZENEGGER za pomocą YouTube’a przypomina, żebyśmy nie wychodzili z domu

Łukasz Budnik

20 marca 2020

REKLAMA

Dziś rano pisaliśmy o inicjatywie Gal Gadot, która spotkała się z negatywnym odbiorem ze strony wielu użytkowników – aktorka postanowiła zaprosić osoby z branży filmowej i muzycznej do nagrania coveru “Imagine”, aby w ten sposób zjednoczyć się z ofiarami pandemii koronawirusa. Arnold Schwarzenegger postanowił w inny sposób zwrócić się do widzów – za pomocą swojego kanału na YouTubie.

Popularny aktor nagrał filmiki, na których przypomina jak istotne jest zostanie w domu i zmniejszanie ryzyka zarażenia siebie i kogoś oraz wspomina, żeby nie wychodzić teraz na spotkania towarzyskie – nawet, jeżeli jest się młodą osobą i ma się aktualnie wolne od nauki. Niedawno do sieci trafił filmik przedstawiający młodego Amerykanina twierdzącego, że jeśli się zarazi, to trudno – impreza jest imprezą. Nagranie wzbudziło niemałe oburzenie.

Na pierwszym filmie Schwarzeneggerowi towarzyszą… koń i osioł, na drugim zaś siedzi w jacuzzi i trzyma w dłoni cygaro. Oba nagrania linkujemy poniżej:

Pozostaje wziąć sobie do serca uwagi aktora!

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA