search
REKLAMA
Quiz

Sprawdź, ile wiesz o włoskim kinie i wygraj dostęp do filmu (NIE)DŁUGO I SZCZĘŚLIWIE

(Nie)długo i szczęśliwie to nowy film twórców Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie.

Janek Brzozowski

29 maja 2022

REKLAMA

Na platformach VOD jest już dostępny film (Nie)długo i szczęśliwie, nowy film twórców Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie. Jeśli chcecie go obejrzeć, macie na to świetną okazję dzięki konkursowi, który proponujemy wam razem z Canal+ i Best Film.

Waszym zadaniem jest odpowiedzenia na kilkanaście pytań dotyczących włoskich filmów. Ci, którzy zdobędą najwięcej punktów w najkrótszym czasie otrzymają kod, który będą mogli wykorzystać aby obejrzeć film na platformie Canal+ (przeniesiecie się tam po kliknięciu w obrazek):

 

Do rozdania mamy pięć kodów. Konkurs potrwa tydzień.

Zapraszamy także na fanpage Canal+ oraz Best Film:

Facebook Canal+

Instagram Canal+

Facebook Best Film

Janek Brzozowski

Janek Brzozowski

Student poznańskiego filmoznawstwa. Licencjat poświęcił "Pogardzie" Godarda, "Nocy amerykańskiej" Truffaut oraz skomplikowanej relacji, łączącej obu twórców. Permanentnie niewyspany, bo nocami chłonie na zmianę westerny i kino nowej przygody. Wielki fan umiejętności aktorskich Jamesa Deana i Jimmy'ego Stewarta oraz urody Ryana Goslinga i Elle Fanning. Poza dziesiątą muzą interesuje go również literatura amerykańska oraz francuska, a także piłka nożna (od 2006 roku jest oddanym kibicem FC Barcelony). Ostatnimi czasy odkrywa w sobie ogromne pokłady miłości względem kina dokumentalnego. Żałuje w życiu tylko jednego: że nie jest kimś innym. E-mail kontaktowy: jan.brzozowski@protonmail.com

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA