search
REKLAMA
Quiz

KONKURS! Sprawdź, którą postacią z serialu BOJACK HORSEMAN jesteś

Maja Budka

12 marca 2020

REKLAMA

Choć BoJack Horseman dobiegł już końca, jego bohaterowie na długo zostaną w pamięciach widzów. Można było przypuszczać, że jeśli są to po części gadające antropomorficzne zwierzęta, nie sposób się z nimi utożsamić. Nic bardziej mylnego. Serial Raphaela Boba-Waksberga oferuje plejadę pełnokrwistych, wyrazistych, złożonych bohaterów, które mierzą się z rzeczywistymi problemami. I choć czasem nie chcemy, dostrzegamy w nich swoje własne odbicia.

Bob-Waksberg daje również wyśmienitą okazję na otarcie łez po przedwcześnie zakończonym serialu. Nakładem wydawnictwa Insignis ukaże się 18 debiutanckich opowiadań twórcy. Zbiór zatytułowany Ktoś, będzie cię kochał w całej twej nędznej glorii jest kolejną okazją do zamierzenia się z błyskotliwie dowcipną  analizą współczesnego obrazu uczuć oraz miłości. Książka o tak uniwersalnym temacie, ale ujętym w przewrotnej formie, jest interesującą pozycją nie tylko dla fanów depresyjnego konia.

W naszym konkursie macie niepowtarzalną okazję wygrać książkę Boba-Waksberga. Dowiedzcie się, z którą postacią z uniwersum BoJacka Horsemana wiąże was szczególna więź, odpowiedzcie na końcowe pytanie konkursowe i zgarnijcie swój egzemplarz! Wygrywają najbardziej kreatywni. Konkurs kończy się 17 marca o 23:59.

 

Maja Budka

Maja Budka

Piszę o filmie i sztuce z kotem na klawiaturze. Lubię animacje i filmy podszyte delikatnym absurdem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA