search
REKLAMA
Plebiscyt

Zagłosuj na NAJLEPSZE filmy SCIENCE FICTION XXI wieku!

Stwórz z nami ranking najlepszych filmów science fiction XXI wieku!

REDAKCJA

18 grudnia 2021

REKLAMA

Już 1 stycznia 2022 roku XXI wiek ukończy 21 lat! Z okazji zbliżających się urodzin stulecia, a także w związku z faktem, że koniec roku to zawsze dobry moment na wszelkiego rodzaju podsumowania, postanowiliśmy zaprosić was do głosowania na najlepsze filmy science fiction XXI wieku. Prowadzone przez film.org.pl statystyki jednoznacznie wskazują, że teksty dotyczące kina science fiction należą do waszych ulubionych. Wierzymy zatem, że frekwencja podczas głosowania na najlepszy film fantastyczno-naukowy będzie wysoka, a walka tytułów o pierwszą dziesiątkę rankingu niezwykle zażarta. Co wolisz: Kino kameralne, czy z rozmachem? Filmy o kosmitach i kosmosie, czy raczej te, których akcja toczy się na Ziemi?  A może jarają cię wizje postapo lub podróże w czasie? Musisz dać nam o tym znać!

Poniżej znajdziecie formularz, w którym możecie zagłosować TYLKO na 10 spośród prawie 200 filmów! Proponujemy więc nie szastać głosami od samego początku listy. Głosowanie potrwa 22 grudnia, do godziny 23:59.

UWAGA! Formularz nie zawiera filmów powstałych na podstawie komiksów oraz serii Gwiezdne wojny. Jeżeli na liście brakuje wam jakiegoś filmu możecie na niego zagłosować dopisując tytuł w specjalnej rubryce na końcu formularza. Serdecznie zapraszamy!

REDAKCJA

REDAKCJA

film.org.pl - strona dla pasjonatów kina tworzona z miłości do filmu. Recenzje, artykuły, zestawienia, rankingi, felietony, biografie, newsy. Kino klasy Z, lata osiemdziesiąte, VHS, efekty specjalne, klasyki i seriale.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA