search
REKLAMA
News

Zwiastun nowego serialu od NETFLIKSA, który zbada ZJAWISKA PARANORMALNE

Weronika Lipińska

5 stycznia 2021

przeżyć śmierć surviving death netflix
REKLAMA

Nowy serial dokumentalny produkcji Netfliksa poruszy temat kojarzony raczej z horrorami lub science fiction. Przeżyć śmierć przedstawi nam prawdziwe historie ludzi oraz wyniki badań odnośnie doświadczenia śmierci, reinkarnacji i zjawisk paranormalnych.

Już w tę środę 6 stycznia będzie miała miejsce premiera nowego serialu dokumentalnego produkcji Netfliksa, Przeżyć śmierć (Surviving Death). Serial opiera się na książce Leslie Kean, która jest dziennikarką śledczą i autorką UFO. Wojskowi, piloci i funkcjonariusze państwowi mówią o faktach, która trafiła na listę bestsellerów New York Timesa. Kean była szeroko publikowana w dziesiątkach gazet i magazynów na świecie. Przeżyć śmierć to jej druga książka, w której tym razem postarała się odpowiedzieć na inne dręczące nas pytanie: co to znaczy umrzeć i czy śmierć to naprawdę koniec naszego istnienia?

W każdym z sześciu odcinków serialu Netfliksa zobaczymy wywiady z osobami, które otarły się o śmierć lub nawet przeżyły śmierci kliniczną i które twierdzą, że doświadczyły życia pozagrobowego lub mają jego dowód w postaci kontaktu ze zmarłymi bliskimi. Wypowiedzą się też specjaliści, którzy badają zagadnienie życia po śmierci i zjawisk paranormalnych z naukowej lub duchowej perspektywy.

Za reżyserię i produkcję odpowiada Ricky Stern (Powrót do sprawy Roe: Prawa kobiet w politycznej grze, Joan Rivers: A Piece of Work). Wczoraj w sieci zadebiutował zwiastun Przeżyć śmierć, który możecie obejrzeć poniżej.

 

REKLAMA