search
REKLAMA
News

Zwiastun APE VS. MONSTER, niskobudżetowej produkcji zainspirowanej filmem GODZILLA VS. KONG

Łukasz Budnik

27 kwietnia 2021

REKLAMA

31 marca na platformę HBO Max trafiło widowisko Godzilla vs. Kong, kolejna odsłona tzw. MonsterVerse. Produkcja opowiada o starciu tytułowych potworów i kontynuuje wątki podjęte w Godzilli: Królu potworów oraz Kongu: Wyspie czaszki. Widowisko okazało się pierwszym finansowym hitem pandemii i już zarobiło więcej, niż Godzilla II: Król potworów. Okaże się, czy twórcy MonsterVerse postanowią kontynuować serię, tymczasem do sieci trafił zwiastun niskobudżetowego filmu Ape vs. Monster.

Za powstaniem produkcji stoi studio The Asylum, znane właśnie z tworzenia niskobudżetowych wersji hitów z Hollywood, określanych jako “mockbuster”. To właśnie spod ich ręki wyszły takie produkcje, jak Transmorphers czy Rekinado. Ape vs. Monster nawiązywać ma nie tylko do Godzilla vs. Kong, lecz także do Rampage: Dzikiej furii z 2018 roku. Walczące ze sobą zwierzęta nabiorą potężnych rozmiarów za sprawą promieniowania i będą walczyć o dominację. Zwiastun zobaczycie poniżej:

Na ten moment nie ma informacji o dacie premiery filmu.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA