Connect with us

News

Zobaczcie widowiskowy zwiastun drugiego sezonu serialu PIERŚCIENIE WŁADZY. Premiera w sierpniu

Serial wróci 29 sierpnia.

Published

on

Podczas Comic Conu pokazano nowy zwiastun drugiego sezonu serialu Pierścieni Władzy. Zobaczcie, jak zapowiadają się nowee odcinki.

Advertisement

W informacji od Prime Video czytamy:

„Pełen akcji materiał koncentruje się na długo oczekiwanym powrocie legendarnego Saurona, zapowiadając powrót ciemności i zła do Śródziemia po wielu latach ciężko wywalczonego pokoju we wszystkich jego królestwach. W zwiastunie podkreślono również stworzenie większej liczby tytułowych Pierścieni Władzy, wykutych przy pomocy zdolności Saurona do oszukiwania i manipulacji. Fani mogli również zobaczyć zapowiedź wielu nowych fantastycznych, a czasem przerażających stworzeń, które pojawią się w nadchodzącym sezonie, w tym młodą Szelobę, armię Upiorów Kurhanów, górskiego trolla Damroda, morskiego robaka, a nawet Entów! Zaciekawiona publiczność mogła także obejrzeć zapowiedzi kilku głównych scen bitewnych, które będą miały kluczowe znaczenie dla fabuły 2. sezonu.

Advertisement

Wśród członków obsady uczestniczących w panelu Hall H znaleźli się: Cynthia Addai-Robinson, Robert Aramayo, Maxim Baldry, Morfydd Clark, Ismael Cruz Córdova, Charles Edwards, Trystan Gravelle, Sam Hazeldine, Ema Horvath, Tyroe Muhafidin, Sophia Nomvete, Lloyd Owen, Megan Richards, Charlie Vickers, Benjamin Walker i Daniel Weyman.

Advertisement

W 2. sezonie serialu Pierścienie Władzy, który zadebiutuje 29 sierpnia wyłącznie na platformie Prime Video, zobaczymy powrót Saurona. Wygnany przez Galadrielę, bez armii i sojuszników, wschodzący Mroczny Władca musi teraz polegać na własnym sprycie, aby odbudować swoją siłę i nadzorować tworzenie Pierścieni Władzy, które pozwolą mu związać wszystkie ludy Śródziemia jego złowrogą wolą. Nowy sezon pogrąża nawet najbardziej ukochanych i wrażliwych bohaterów w rosnącej fali ciemności, stawiając każdego z nich przed wyzwaniem znalezienia swojego miejsca w świecie, który coraz bardziej zbliża się do katastrofy.

Gdy więzi przyjacielskie są coraz bardziej napięte, a królestwa zaczynają się rozpadać, siły dobra – elfy i krasnoludy, orkowie i ludzie, czarodzieje i Harfootowie – będą walczyć coraz zacieklej, aby utrzymać to, co jest dla nich najważniejsze: siebie nawzajem.

Advertisement

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

Advertisement
Kliknij, żeby skomentować

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *