search
REKLAMA
News

Zobaczcie finałowy zwiastun horroru KRZYK

“Krzyk” trafi do kin już 14 stycznia.

Łukasz Budnik

11 stycznia 2022

krzyk
REKLAMA

Już za kilka dni do kin trafi kolejna część serii Krzyk, zapoczątkowanej w 1996 roku filmem Wesa Cravena. Do sieci trafił finalowy zwiastun.

Film (zatytułowany po prostu Krzyk) będzie kontynuacją Krzyku 4 z 2011 roku. Reżyserią projektu zajęli się Matt Bettinelli-Olpin oraz Tyler Gillett (dotychczasowe odsłony były reżyserowane przez zmarłego już Cravena), na podstawie scenariusza Jamesa Vanderbilta i Guya Busicka. Do swoich ról z poprzednich części wracają David Arquette, Neve Campbell, Courteney Cox, Roger L. Jackson oraz Marley Shelton, z kolei nowe nazwiska w obsadzie to Melissa Barrera, Jenna Ortega, Jack Quaid, Mason Gooding, Jasmin Savoy Brown, Dylan Minnette, Mikey Madison, Sonia Ben Ammar i Kyle Gallner. Fabuła opowie o nowej fali zabójstw i atakach na grupę nastolatków, które mają na celu ujawnienie dawnych sekretów. Akcja zostanie osadzona 25 lat po wydarzeniach z oryginalnego filmu.

Premiera zaplanowana została na 14 stycznia 2022 roku. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA