search
REKLAMA
News

Zdjęcia do trzeciego sezonu THE OFFICE PL zakończone. Zobaczcie nowy materiał wideo

“The Office PL” powróci jesienią.

Łukasz Budnik

21 lipca 2023

REKLAMA

Canal+ poinformowało, że zakończyły się zdjęcia do trzeciego sezonu serialu The Office PL opowiadającego o pracownikach filmy Kropliczanka. Zobaczcie specjalne wideo przygotowane z tej okazji. 

W materiale od Canal+ czytamy:

Patrycja, szefowa z Warszawki wpada na sensowny pomysł rozwinięcia biznesu. Chce poszerzyć katalog Kropliczanki, która dotychczas produkowała wodę w butelkach, o popularny w wielu kręgach energetyk. Nowy produkt oznacza mnóstwo dodatkowych zadań dla ekipy z Siedlec. A wszystko to spada na barki załamanego tym pomysłem Michała, ale… z szefową z Warszawy się nie dyskutuje. Tym samym rozpoczyna się jego walka o przetrwanie na stanowisku prezesa Kropliczanki. Ile dni dzieli nas od następnego wypadku? Humor bez cenzury i bez względu na poprawność polityczną – to to, za co kochamy THE OFFICE PL.

Dorota Kośmicka, producentka kreatywna Jake Vision DGA, zapowiada:

Rosnący fanbase wokół THE OFFICE PL czy ostatni sukces EMIGRACJI XD to jasny przykład tego, że Polacy wciąż potrzebują się pośmiać. Od dobrej komedii oczekują jednak błyskotliwego, oryginalnego żartu, na tyle uniwersalnego, by trafił do szerokiego grona odbiorców. To, co jest siłą THE OFFICE PL to zespół scenariuszowy, któremu bliskie są niuanse, trafne obserwacje społeczeństwa i aktualne tematy, nad którymi dyskutuje sieć. W trzecim sezonie, oprócz rywalizacji o względy szefa i pozycję w biurowej hierarchii, pojawią się więc wątki dotyczące Święta Niepodległości, wolności słowa czy… sztucznej inteligencji. W stylu charakterystycznym dla serialu – może nie zawsze poprawnie, ale zawsze z humorem

Za scenariusz odpowiadają Łukasz Sychowicz, Jakub Rużyłło, Mateusz Zimnowodzki i Mateusz Płocha. W głównych rolach ponownie zobaczymy Piotra Polaka, Vanessę Aleksander, Adama Woronowicza, Kornelię Strzelecką i Rafała Kowalskiego. Serial realizowany jest przy współpracy z BBC Studios oraz w koprodukcji z Comedy Central Polska. Serial powróci jesienią.

Tutaj przeczytacie recenzję drugiego sezonu. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA