search
REKLAMA
News

ZACK SNYDER w nowym klipie zapowiada zwiastun reżyserskiej wersji LIGI SPRAWIEDLIWOŚCI

Łukasz Budnik

20 sierpnia 2020

REKLAMA

Kinowa wersja Ligi sprawiedliwości była rozczarowaniem finansowym i artystycznym. Choć to Zack Snyder widnieje w napisach jako reżyser produkcji, za jej ostateczny kształt odpowiada w większości Joss Whedon. Fani od trzech lat domagali się, by tzw. Snyder Cut również ujrzał światło dzienne. Ich marzenie spełniło się w maju, gdy ogłoszono, że reżyserska wersja, zatytułowana Zack Snyder’s Justice League, trafi w 2021 roku na platformę HBO Max.

Snyder odszedł od projektu zanim zaczęły się dokrętki, ze względu na rodzinną tragedię (istnieją teorie, że studio Warner Bros. po prostu odsunęło go od filmu niezadowolone z odbioru Batman v Superman: Świt sprawiedliwości). Dokrętki okazały się w rzeczywistości nakręceniem większości scen od nowa, więc całość znacząco odbiega od oryginalnej wizji. Reżyserska wersja Snydera będzie diametralnie inna. Filmowiec umieścił na Twitterze nową zapowiedź trailera, który mamy zobaczyć podczas wirtualnego konwentu DC Fandome. Z opisu wynika, że zostanie on pokazany on w sobotę o 23:30 polskiego czasu.

Podczas konwentu prawdopodobnie dowiemy się także, czy wersja Snydera będzie pojedynczym, czterogodzinnym filmem, czy serialem podzielonym na rozdziały.

Chcecie obejrzeć Ligę sprawiedliwości w pierwotnej wersji?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA