search
REKLAMA
News

ZACK SNYDER nieoficjalnie potwierdził, kiedy jego LIGA SPRAWIEDLIWOŚCI trafi na HBO Max

Łukasz Budnik

17 grudnia 2020

REKLAMA

Na przyszły rok zapowiedziany jest debiut Ligi sprawiedliwości Zacka Snydera. Produkcja, która trafi na HBO Max będzie całkowicie różnić się od wersji wyświetlanej w kinach (ta kończona i modyfikowana była bowiem bez udziału reżysera, a dokrętkami zajął się inny twórca – Joss Whedon).

Według oficjalnych informacji, dzieło Snydera zostanie oryginalnie pokazane w formie czterech części, z czego każda będzie trwać godzinę. Po emisji wszystkich odcinków produkcję będzie można obejrzeć jako pojedynczy film. Według informacji, twórca na dokończenie swojej wizji filmu – w tym nakręcenie dodatkowych scen – otrzymał 70 milionów dolarów. Reżyser i jego ekipa dopracowują jeszcze efekty specjalne (mają ukończone 75%) oraz pracują nad ostatecznym montażem. Snyder potwierdził, że w jego dziele znajdą się 2,5h niepublikowanego dotąd w żaden sposób materiału, a z nowych plotek wynika, że film ma mieć kategorię R.

Podczas ostatniej wymiany zdań z fanami za pośrednictwem serwisu Vero, Snyder dał do zrozumienia, że jego Liga Sprawiedliwości trafi na HBO Max w marcu. Dodał, że ma nadzieję “wymazać z rzeczywistości” wersję kinową. Pokrywa się to z ostatnimi doniesieniami, że widowisko trafi na HBO Max w pierwszym kwartale 2021 roku, ale słowa Snydera nie zostały jeszcze podparte oficjalnym oświadczeniem przedstawicieli serwisu.

Czekacie na Ligę sprawiedliwości Snydera?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA