search
REKLAMA
News

Wybrano obsadę rebootu KEVINA SAMEGO W DOMU

Łukasz Budnik

11 grudnia 2019

REKLAMA

Kilka miesięcy temu podano informację, że na platformie Disney+ pojawi się reboot kultowego Home Alone, u nas znanego jako Kevin sam w domu. Film wyreżyseruje Dan Mazer, scenariuszem zajmą się zaś Mikey Day i Streeter Seidel, pracujący przy Saturday Night Live. The Hollywood Reporter poinformował o pierwszych aktorach, których zobaczymy w filmie.

W obsadzie znaleźli się Archie Yates, Ellie Kemper i Rob Delaney. Ten pierwszy pojawił się w tym roku w Jojo Rabbit Taiki Waititego. Kemper występowała między innymi w amerykańskim Biurze oraz Unbreakable Kimmy Schmidt, zaś Delaney w sitcomie Catastrophe. 

Grafika: THR

Według źródeł Kemper i Delaney zagrają małżeństwo, które, aby ocalić swój dom przed finansową ruiną, wyruszy na wojnę z chłopcem który ukradł bezcenną schedę po ich przodkach. Wygląda więc na to, że reboot odwróci nieco koncept znany z oryginału, gdzie to dziecko broniło się przed napadem złodziei. Na tę chwilę produkcja zatytułowana jest Home Alone, podobnie jak oryginał z 1990 roku, jednak niewykluczone, że finalnie tytuł będzie inny.

Jesteście ciekawi jak wypadnie odświeżenie tej historii?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA