search
REKLAMA
News

WIEDŹMIN w tym tygodniu wraca z kolejnymi odcinkami. Netflix pokazał zapowiedź

Trzy ostatnie odcinki sezonu zadebiutują w czwartek.

Łukasz Budnik

24 lipca 2023

REKLAMA

Na Netflixie można oglądać już pierwszą część trzeciego sezonu Wiedźmina, ostatniego z udziałem Henry’ego Cavilla w roli Geralta z Rivii. W tym tygodniu zaś zobaczymy brakujące trzy odcinki. Do sieci trafił ich zwiastun.

Zapowiedź zobaczycie poniżej:

Będą to ostatnie trzy odcinki z udziałem avilla. Aktor od kolejnego sezonu zostanie zastąpiony Liamem Hemsworthem, który przejmie rolę Geralta.

Producent Steve Gaub  tak wyjaśnił, dlaczego sezon został podzielony na dwie części.

To przyszło nam do głowy podczas montażu, nie było wpisane w scenariusz i nie wiedzieliśmy o tym w czasie zdjęć. Mieliśmy świadomość, że w tym sezonie jest istotny punkt zwrotny. Gdy produkcja trwała, wyszło “Stranger Things”, które miało podzielony sezon. Pomyśleliśmy, że to intrygujące. W świecie streamingu cliffhangery nie istnieją, bo można nacisnąć “odtwórz” zaraz po zakończonym odcinku. Nie doświadcza się satysfakcji, jaką daje oczekiwanie i dyskusja online. Chcieliśmy podarować to fanom, a historia nam w tym pomogła.

Wiedźmina wypatrujcie 27 lipca. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA