search
REKLAMA
News

WIEDŹMIN powraca. Zobaczcie ZWIASTUN drugiego sezonu!

Wiedźmin wróci z nowymi odcinkami 17 grudnia.

Łukasz Budnik

9 lipca 2021

REKLAMA

Niedawno Netflix podzielił się z nami informacją na temat daty premiery drugiego sezonu Wiedźmina, a teraz do sieci trafił nowy zwiastun kolejnych odcinków!

Przypomnijmy, że w kolejnych odcinkach serialu Geralt, przekonany, że Yennefer zginęła w bitwie pod Sodden, zabierze Ciri w najbezpieczniejsze miejsce, jakie zna,  a więc do swojego domu w Kaer Morhen. W czasie gdy królowie, elfy, ludzie i demony całego kontynentu będą walczyć o dominację, Geralt stanie przed zadaniem uchronienia dziewczyny przed czymś znacznie bardziej niebezpiecznym: tkwiącą w niej tajemniczą mocą.

Premiera nowych odcinków została zaplanowana na 17 grudnia. W drugim sezonie – oprócz powracających bohaterów pierwszego sezonu, granych przez Henry’ego Cavilla, Anyę Chalotrę i Freyę Allan, Joeya Bateya – zobaczymy m.in Kristofera Hivju (Gra o tron).  Aishę Fabienne Ross (Dziewczyna z portretu), Thue Ersteda Rasmussena (Szybcy i wściekli 9), Yasena Atoura (Young Wallander), Agnes Bjorn (Potwór), Paula Bulliona (Peaky Blinders) oraz Kima Bodnio (Obsesja Eve) jako Vesemira.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA