search
REKLAMA
News

Poznaliśmy datę premiery drugiego sezonu WIEDŹMINA. Nowy plakat i zdjęcia promocyjne!

Możecie już odliczać dni do premiery drugiego sezonu Wiedźmina.

Łukasz Budnik

9 lipca 2021

wiedźmin 2
REKLAMA

Na początku kwietnia zakończyły się zdjęcia do drugiego sezonu Wiedźmina. Ekipa pracowała na planie od lutego 2020, a w tworzeniu nowej części popularnego serialu pracowało 89 członków obsady oraz 1200 osób z ekipy. 

W kolejnych odcinkach serialu Geralt, przekonany, że Yennefer zginęła w bitwie pod Sodden, zabierze Ciri w najbezpieczniejsze miejsce, jakie zna,  a więc do swojego domu w Kaer Morhen. W czasie gdy królowie, elfy, ludzie i demony całego kontynentu będą walczyć o dominację, Geralt stanie przed zadaniem uchronienia dziewczyny przed czymś znacznie bardziej niebezpiecznym: tkwiącą w niej tajemniczą mocą.

Przy okazji wydarzenia WitcherCon, Netflix pokazał nowe materiały promocyjne i ujawnił datę drugiego sezonu – nowe odcinki trafią na platformę 17 grudnia!

wiedźmin 2 wiedźmin 1 netflix plakat

Poznaliśmy tytuły siedmiu z ośmiu zaplanowanych odcinków:

  1. „A Grain of Truth”
  2. „Kaer Morhen”
  3. „What is Lost”
  4. „Redanian Intelligence”
  5. „Turn your back”
  6. „Dear Friend”
  7. „Voleth Meir”

 

W drugim sezonie – oprócz powracających bohaterów pierwszego sezonu, granych przez Henry’ego Cavilla, Anyę Chalotrę i Freyę Allan – zobaczymy m.in Kristofera Hivju (Gra o tron).  Aishę Fabienne Ross (Dziewczyna z portretu), Thue Ersteda Rasmussena (Szybcy i wściekli 9), Yasena Atoura (Young Wallander), Agnes Bjorn (Potwór), Paula Bulliona (Peaky Blinders) oraz Kima Bodnio (Obsesja Eve) jako Vesemira.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA