search
REKLAMA
News

WIEDŹMIN. Nagrania zza kulis serialu

Łukasz Budnik

3 stycznia 2020

REKLAMA

W pierwszym sezonie Wiedźmina twórcy uraczyli widzów niejedną sceną walki. Dzięki nagraniom dostępnym na YouTubie możemy obejrzeć, w jaki sposób powstawały te sekwencje.

Dwuczęściową kompilację zakulisowych ujęć opublikowała jedna z kaskaderek z węgierskiego zespołu pracującego przy realizacji serialu. Możemy sprawdzić, w jaki sposób realizowano (i przygotowywano się do kręcenia) między innymi sceny batalistyczne z finałowego odcinka lub walkę w zamku królowej Calanthe. Przy okazji przekonamy się, że fantastyczne istoty przewijające się przez sezon to dzieło charakteryzatorów, a nie speców od komputerowych efektów. Tutaj publikowaliśmy już zdjęcia zza kulis, na których obejrzeć można więcej potworów.

https://www.youtube.com/watch?v=Y23ixFpT0BY

https://www.youtube.com/watch?v=dx58CBPDQiQ

Tymczasem popularność Wiedźmina nie maleje – jednym z jej efektów jest między innymi popularna ostatnio akcja, której celem jest zaproszenie na festiwal Open’er serialowego Jaskra, w którego wciela się Joey Batey. Wszystko ze względu na olbrzymią popularność piosenek śpiewanych przez tego bohatera, na czele z “Toss a Coin to Your Witcher”. Więcej przeczytacie tutaj.

Czekacie na drugi sezon serialu?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA