search
REKLAMA
News

Według nowych doniesień, WONDER WOMAN 3 nie powstaje. Przeczą słowom Gal Gadot

Czy zobaczymy jeszcze Gadot jako Wonder Woman w solowym filmie?

Łukasz Budnik

11 sierpnia 2023

REKLAMA

Dziś premiera kolejnej dużej produkcji z katalogu Netflixa – filmu akcji pt. Misja Stone z Gal Gadot w roli głównej. W wywiadach promujących film aktorka dawała do zrozumienia, że zobaczymy ją jeszcze jako Wonder Woman w solowym filmie. Czy faktycznie tak się stanie?

Aktorka pierwotnie miała powtórzyć tytułową rolę w Wonder Woman 3 Patty Jenkins, jednak film został anulowany po tym, jak James Gunn i Peter Safran przejęli pieczę nad filmami DC Studios. Gadot ostatnio powiedziała jednak w wywiadzie:

Uwielbiam grać Wonder Woman, jest bliska mojemu sercu. Z tego, co słyszałam od Jamesa i Petera, wspólnie będziemy pracować nad “Wonder Woman 3”.

Swoją wypowiedź uzupełniła w innej rozmowie, wspominając, że Gunn i Safran zapewniali ją na prywatnym spotkaniu, że razem stworzą Wonder Woman 3. Tymczasem “Variety“, powołując się na swoje źródła, dementuje, że coś takiego miało miejsce i że solowego filmu o WW nie ma w planach, jedynie zapowiadany wcześniej serial Paradise Lost. Te same źródła utrzymują, że Gadot nic nie obiecano i nie było dyskusji na temat tego, że jej bohaterka pojawi się w nowym uniwersum DC. “Variety” zwróciło się do przedstawicieli Gadot w celu uzyskania dalszych komentarzy.

Ostatni raz widzieliśmy Wonder Woman w cameo we Flashu.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA