search
REKLAMA
News

Czy Gal Gadot chciałaby dołączyć do MCU? Aktorka komentuje

Gal Gadot udzieliła wywiadu podczas D23 Expo.

Łukasz Budnik

12 września 2022

REKLAMA

Dziś Gal Gadot jedna z gwiazd uniwersum DC, w którym od 2016 roku (gdy zadebiutował Batman v Superman: Świt sprawiedliwości) wciela się w Wonder Woman. Czy aktorka byłaby skłonna dołączyć także do świata Marvela?

Gadot została o to spytana podczas D23 Expo, które odbyło się w weekend. Aktorka wraz z Rachel Zegler promowały tam widowisko Snow White, w którym Gadot wciela się w Złą Królową. Na pytanie, czy byłaby skłonna dołączyć do Marvela, odpowiedziała:

Może moglibyśmy zrobić coś na zasadzie Wonder Woman pojawiającej się w “Avengers” albo Avengers pojawiających się w “Wonder Woman”. Zobaczymy. Jestem otwarta na propozycje. Najważniejsza jest dla mnie miłość, a mam przyjaciół zarówno w DC, jak i w Marvelu. Okaże się.

Przy okazji Gadot wyraziła swój zachwyt nad możliwością wcielenia się w antagonistkę w nadchodzącej Śnieżce.

Od czego tu zacząć? Czuję wdzięczność za to, że dostałam szansę zagrania ikonicznej antagonistki. To było niesamowite. Cieszyłam się każdym momentem.

Snow White zadebiutuje w 2024 roku. Gadot pojawi się także w Heart of Stone powstającym dla Netflixa, jak również w trzeciej części Wonder Woman oraz Kleopatrze.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA