search
REKLAMA
News

W THE BOYS sparodiowano niesławny filmik Gal Gadot ze śpiewaniem “Imagine”. Fani zachwyceni

“The Boys” zakpiło z inicjatywy Gal Gadot z czasów początku pandemii koronawirusa.

Łukasz Budnik

26 czerwca 2022

boys imagine
REKLAMA

Gdy rozpoczęła się pandemia koronawirusa, swoją solidarność z poszkodowanymi zapragnęła wyrazić Gal Gadot. Filmowa Wonder Woman zaprosiła swoich przyjaciół ze świata aktorstwa i muzyki do wspólnego zaśpiewania słynnej piosenki “Imagine” autorstwa Johna Lennona. Celebryci zaśpiewali po fragmencie utworu, co następnie zostało zmontowane w jeden filmik. Choć części widzów spodobała się ta inicjatywa i sami się do niej dołączyli, wielu fanów poczuło raczej niesmak.

Komentujący zauważyli, że chociaż gwiazdy śpiewały o świecie bez własności i o wspólnocie ludzi, to same żyją w majątku, a panująca na świecie sytuacja nie wpłynie na ich status materialny, podczas gdy wiele osób zmaga się teraz z brakiem pracy i kłopotami finansowymi. Widzowie zarzucali gwiazdom oderwanie od rzeczywistości i niedelikatność, pisząc, że jeśli naprawdę chciano pomóc, należało rozpocząć akcję charytatywną lub przeznaczyć pieniądze na rzecz potrzebujących. Teraz inicjatywa Gadot została sparodiowana w serialu The BoysW pierwszej scenie najnowszego, świetnie przyjętego odcinka Herogasm Deep w odezwie na domniemane ataki superzłoczyńców i niepokój wśród cywili tworzy własną wersję nagrania, do udziału w której zaprasza celebrytów. Cameo zaliczają w ten sposób m.in. Mila Kunis, Ashton Kutcher, Elizabeth Banks i Rose Byrne, choć swój udział mają też serialowi A-Train i Black Noir. Wersję z serialu obejrzycie poniżej:

Parodia została świetnie przyjęta przez fanów, którzy swój zachwyt wyrażali m.in. na Twitterze.

Gadot komentowała negatywne reakcje na swoją inicjatywę zapewniając, że miała wyłącznie dobre intencje. Przyznała jednak, że jej filmik ostatecznie okazał się “przedwczesny” i w złym guście.

Tutaj zobaczycie oryginalne nagranie z “Imagine”:

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA