search
REKLAMA
News

Viola Davis potwierdza, że JARED LETO w ramach żartu dał MARGOT ROBBIE szczura na planie “Legionu samobójców”

Reakcja Margot Robbie była inna, niż spodziewał się Jared Leto.

Łukasz Budnik

3 lipca 2021

REKLAMA

Już wkrótce na ekrany kin trafi Legion samobójców. The Suicide Squad James Gunna, w którym role z filmu z 2016 roku powtórzą m.in. Margot Robbie jako Harley Quinn oraz Viola Davis jako Amanda Waller. Zabraknie z kolei Jokera, którego w Legionie samobójców grał Jared Leto. Jego występ spotkał się z krytyków ze strony widzów i recenzentów; głośno było też o jego wyczynach na planie.

Plotki mówiły o tym, że Leto tak wczuł się w rolę słynnego antagonisty, że robił specyficzne żarty swoim koleżankom i kolegom z obsady, w tym na przykład wysłał Margot Robbie martwego szczura. Sam aktor zaprzeczał, że zrobił coś takiego, jednak Viola Davis w nowym wywiadzie przyznała, że faktycznie incydent ze szczurem miał miejsce, choć w innej formie.

Aktorka opowiedziała, że Leto zebrał aktorów i zapowiedział, że planuje zrobić psikusa Robbie, dając jej pudełko ze szczurem (żywym) w środku. Jej reakcja była jednak inna niż spodziewana. Davis opowiada:

Głośno mówiłam: “Nie otwieraj tego!”. Już prawie wychodziłam, gdy otworzyła pudełko i zobaczyła największego czarnego szczura, jakiego można sobie wyobrazić. A potem… zaczęła do niego czule mówić. Bez strachu, pełna radości.

Nie wiadomo, czy prawdą są inne pogłoski na temat “prezentów” Leto, między innymi prezerwatyw podarowanych Willowi Smithowi. Choć Leto zaangażował się w występ, rola aktora w Legionie samobójców – według reżysera Davida Ayera – została znacznie okrojona. Leto zagrał znów Jokera w Lidze Sprawiedliwości Zacka Snydera, nie wiadomo jednak, czy będzie mu jeszcze dane powtórzyć rolę.

Premiera filmu Gunna planowana jest na 6 sierpnia. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA