search
REKLAMA
News

VAL KILMER podzielił się “wyjątkowym” zdjęciem zza kulis filmu TOP GUN

Kilmer w “Top Gun” wciela się w postać Icemana.

Łukasz Budnik

17 maja 2022

Val Kilmer 3
REKLAMA

Zbliża się premiera Top Gun: Maverick, kontynuacja przeboju z 1986 roku. Swoją rolę z oryginału powtórzy w widowisku Val Kilmer, który w serii wciela się w Toma “Icemana” Kazanskiego. Aktor entuzjastycznie promuje nadchodzący film, a na Twitterze udostępnił ostatnio wyjątkową – jak sam określił – fotografię zza kulis pierwszej części. 

Zdjęcie przedstawia Kilmera, Cruise’a i prawdziwych przedstawicieli marynarki wojennej. Na zdjęciu są też widoczni Tom Skerritt oraz Anthony Edwards, którzy także wystąpili w filmie Tony’ego Scotta.

W rozmowie z “People“, Kilmer wspominał ostatnio o realizacji pierwszej części i stwierdził, że jego największą radością było towarzystwo obsady oraz producentów; szczególnie udzielał mu się entuzjazm Cruise’a oraz Scotta. Aktor dodał też, że  kolejne wcielenie się w Icemana było niczym “spotkanie z zaginionym przyjacielem”. Sam Cruise zapowiadał emocjonalną scenę z udziałem Mavericka i Icemana.

W recenzjach filmu czytamy, że Maverick to film ekscytujący, emocjonalny, zachwycający zdjęciami, scenami powietrznymi oraz rolami Cruise’a i Tellera. Pojawiają się nawet stwierdzenia, że to jedna z najlepszych produkcji od lat. Top Gun: Maverick zadebiutuje w kinach 27 maja.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA