search
REKLAMA
News

Ujawniono przyczynę śmierci ANGUSA CLOUDA. Znany z “Euforii” aktor zmarł w sierpniu

Angus Cloud wcielał się w “Euforii” w Feza.

Łukasz Budnik

22 września 2023

REKLAMA

Na początku sierpnia informowaliśmy o tym, że w wieku 25 lat zmarł Angus Cloud, znany najlepiej z roli Feza w serialu Euforia. Po śmierci aktora pojawiły się plotki, że popełnił samobójstwo. Teraz do sieci trafiła prawdziwa przyczyna śmierci Clouda.

Jak pojawił rzecznik koronera hrabstwa Alameda, w organizmie Angusa Clouda znaleziono mieszankę kilku substancji –  metamfetaminy, kokainy, fentanylu i benzodiazepin. Jako powód śmierci podano nieumyślne przedawkowanie.

Cloud rozwijał swoją karierę także poza Euforią. Zagrał w filmie Freaky Tales z udziałem m.in. Bena Mendelsohna i Pedra Pascala, a także w The Line Ethana Bergera. To jednak rola Fezco była pierwszą w jego karierze; aktor planowo miał powrócić w zapowiadanym trzecim sezonie.

Przypomnijmy oświadczenie opublikowane przez rodzinę Clouda po jego śmierci:

“Z ciężkim sercem żegnamy dziś tego niesamowitego człowieka. Jako artysta, przyjaciel, brat i syn Angus był dla nas wyjątkowy. W zeszłym tygodniu pochował ojca i zmagał się z jego stratą. Pociesza nas tylko to, że znów spotkał się z tatą, który był jego najlepszym przyjacielem. Angus otwarcie mówił o swojej walce ze zdrowiem psychicznym i mamy nadzieję, że jego śmierć przypomni innym, że nie są sami i nie powinni walczyć w milczeniu. Mamy nadzieję, że świat zapamięta go za jego humor, śmiech i miłość do wszystkich. Prosimy o prywatność, gdy próbujemy uporać się z tą druzgocącą stratą.”

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA