search
REKLAMA
News

Twórcy STRANGER THINGS odnieśli się do komentarzy, że aktorzy są już za starzy, by grać licealistów

Twórcy serialu skorzystali z viralowego nagrania.

Łukasz Budnik

20 lipca 2023

REKLAMA

Wciąż czekamy na finałowy, piąty sezon Stranger Things. Na ten moment nie wiadomo, kiedy kolejne odcinki zadebiutują na Netflixie – zapewne przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać w związku z trwającym strajkiem scenarzystów i aktorów. 

Przedłużający się czas oczekiwania wzbudza niepokój fanów, którzy zastanawiają się, czy aktorzy wcielający się w głównych bohaterów nie będą już za starzy na to, by wcielić się w uczniów liceum. Twórcy Stranger Things odnieśli się do takich komentarzy na twitterowym profilu, używając do tego viralowego nagrania z końcówki lat 80., przedstawiającego ówczesnych nastolatków. Filmik podpisali:

Do wszystkich, którzy mówią, że nasi aktorzy wyglądają za staro aby grać uczniów liceum…

Nagranie obejrzycie poniżej:

Podczas tegorocznego wydarzenia TUDUM bracia Duffer zapowiedzieli, że finałowy sezon utrzyma mroczny ton z końcówki poprzedniego.

O finałowym sezonie opowiadaliśmy Netflixowi przez dwie godziny i sprawiliśmy, że producenci się popłakali, co jest dobrym znakiem. Zazwyczaj widziałem ich płaczących w ten sposób tylko na spotkaniach dotyczących budżetu.

Dufferowie zaznaczyli też, że pisząc sezon 5 skupiali się na tym, aby wszystkie postaci – także drugoplanowe – otrzymały właściwe zakończenie swoich wątków. Także producent i reżyser Shawn Levy podkreślił, że twórcy skupiają się przede wszystkim na postaciach i ich historiach, pomimo tego, że serial opowiada o wątkach nadprzyrodzonych – nie zabraknie tego w finałowym sezonie.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA