search
REKLAMA
News

TOMASZ KOT wystąpi w zagranicznym filmie SCIENCE FICTION

Łukasz Budnik

28 listopada 2019

REKLAMA

Kolejny sukces Tomasza Kota! Jak informuje portal ScreenDaily, aktor otrzymał angaż w filmie Restore Point, za którego kamerą stanie czeski reżyser Robert Hloz.

Akcja filmu będzie działa się w Europie w roku 2038. Światem ukazanym w filmie będą rządzić inne zasady, według których każdy, kto umrze z przyczyn innych niż naturalne, może wrócić do życia. To oznacza, że w praktyce nie można popełnić morderstwa doskonałego. Protagonistką filmu będzie ambitna detektyw, która zbada sprawę zamordowanego małżeństwa – zespół, który miał przywrócić ich do życia, zdołał ożywić tylko jednego z małżonków. Nie wiadomo jeszcze, w kogo wcieli się Kot.

Według Hloza inspiracją do stworzenia filmu był film Ludzkie dzieci w reżyserii Alfonsa Cuaróna. Produkcja filmu ma rozpocząć się w przyszłym roku, a ostateczna wersja scenariusza trafiła do studia w tym tygodniu. Restore Point realizowany będzie w Europie (między innymi na Słowacji).

Przypomnijmy, że poza udziałem w filmie Hloza aktor wcieli się w rolę Nikoli Tesli oraz zagra w thrillerze hiszpańskiego reżysera Kike Maílla. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA