search
REKLAMA
News

Tom Holland, Zendaya i Jacob Batalon reagują na nagrania ze swoich przesłuchań do SPIDER-MANA

Holland, Zendaya i Batalon pierwszy raz spotkali się razem na planie przy okazji filmu “Spider-Man: Homecoming”.

Łukasz Budnik

16 marca 2022

holland zendaya batalon
REKLAMA

W związku z premierą filmu Spider-Man: Bez drogi do domu na VOD (a wkrótce także na nośnikach), w sieci pojawia się sporo materiałów promocyjnych i zakulisowych (między innymi tzw. bloopers, które pokazywaliśmy wczoraj). Udostępniono także filmik, w którym możemy zobaczyć reakcję gwiazd filmu – Toma Hollanda, Zendayi i Jacoba Batalona – na ich przesłuchania do ról, które grają teraz w MCU.

Przypomnijmy, że Holland dołączył do uniwersum Marvela przy okazji Kapitana Ameryki: Wojny bohaterów z 2016 roku, a rok później zagrał w solowym filmie poświęconym Spider-Manowi; to właśnie tam dołączyli do niego Zendaya i Batalon. Reakcję aktorów na swoje własne występy na castingu zobaczycie poniżej:

Dodatki specjalne, które pojawią się w wydaniu filmu na płytach Blu-ray i UHD, mają potrwać 80 minut, z czego 20 zostanie poświęcone Spider-Manom granym przez Tobeya Maguire’a i Andrew Garfielda. Film pojawi się na płytach 12 kwietnia.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA