search
REKLAMA
News

TOM HOLLAND chciałby zobaczyć “Niesamowitego Spider-Mana 3” z Andrew Garfieldem

Tom Holland i Andrew Garfield nawiązali braterską więź na planie “Spider-Mana: Bez drogi do domu”.

Łukasz Budnik

4 lutego 2022

garfield holland
REKLAMA

Po premierze filmu Spider-Mana: Bez drogi do domu Andrew Garfield udzielał wywiadów, w których opowiadał o swoim powrocie do roli. Aktor w jednym z nich przyznał, że do wzięcia udziału w filmie przekonała go sama idea zestawienia ze sobą trzech Spider-Manów i poruszenia kwestii braterstwa i mentorstwa. Garfieldowi spodobało się, że będzie mógł rozwinąć wątek swojej postaci i tego, w jakim punkcie zostawiliśmy ją w Niesamowitym Spider-Manie 2 (po śmierci Gwen Stacy, której nie zdążył zapobiec).

Aktor zauważył, że jest coś pięknego w tym, że jego Spider-Man w Bez drogi do domu ratuje przed śmiercią MJ (Zendaya) i sprawia, że Spider-Man Toma Hollanda unika tego samego losu, co on. Wspomniany fragment jest jednym z tych, który zachwycił fanów najbardziej. Widzowie wkrótce po premierze widowiska zaczęli się domagać, by Sony stworzyło trzecią część Niesamowitego Spider-Mana i pozwoliło Garfieldowi domknąć jego trylogię. Ideę tę wspiera także Tom Holland, który w rozmowie z Comic Book stwierdził:

Bardzo chciałbym zobaczyć “Niesamowitego Spider-Mana 3”. Myślę, że to wspaniałe, że Andrew mógł pogodzić się się z tą postacią i ze studiem i zaskarbić sobie widzów. Reakcje na scenę, w której ratuje Zendayę, były spektakularne. Jeśli Sony podejmie taką decyzję, będą mieli moje pełne wsparcie, podobnie, jak Andrew.

no way home 1

Na ten moment nie ma oficjalnych planów związanych z kolejnym powrotem Garfielda do roli Spider-Mana, choć sam aktor mówił już, że jeśli okoliczności będą dobre, jest skłonny jeszcze raz założyć kostium superbohatera.

Chcielibyście zobaczyć kolejny solowy film o Spider-Manie Garfielda?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA