search
REKLAMA
News

TOM CRUISE ratuje operatora z opresji na zdjęciach z planu MISSION: IMPOSSIBLE 7

Łukasz Budnik

27 kwietnia 2021

REKLAMA

Trwają prace na planie kolejnej odsłony Mission: Impossible, której gwiazdą po raz kolejny będzie Tom Cruise. Ekipa realizowała niedawno sekwencję akcji toczącą się na dachu pędzącego pociągu. Do sieci trafiły zdjęcia i nagrania zza kulis.

Na fotografiach widzimy, że Cruise nie jest jedyną osobą, która wykonuje na planie numery kaskaderskie – wraz z nim w scenie bierze udział także Hayley Atwell, która dołącza do serii przy okazji nadchodzącej odsłony. Zdjęcia udokumentowały pomoc, jakiej Cruise udzielił operatorowi kamery – jak przekazało Daily Mail, mężczyzna zaczął się zsuwać po wagonie, na co zareagował Cruise, prędko wciągając go z powrotem na górę. Poniżej wybrane fotki, a tutaj zobaczycie całą resztę.

Mission: Impossible 7 to nie jedyna produkcja z Cruise’em, która zmierza na ekrany. Niestety, Cruise będzie musiał jeszcze trochę poczekać, zanim widzowie zobaczą jego widowiska – Paramount Pictures niedawno przesunęło premierę nowego M:I z 19.11.2020 na 27.05.2022z kolei Top Gun: Maverick trafi na ekrany właśnie 19 listopada tego roku, zajmując miejsce Mission: Impossible.  Ósma część perypetii Ethana Hunta zaplanowana jest teraz na 7 lipca 2023.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA