search
REKLAMA
News

TOM CRUISE podziękował widzom podczas skoku z lecącego samolotu. Zobaczcie nagranie

Tom Cruise wykonał kolejny kaskaderski numer.

Łukasz Budnik

19 grudnia 2022

cruise skok
REKLAMA

Tom Cruise słynie z tego, że sam podejmuje się realizacji wyjątkowo trudnych scen i nie korzysta z pomocy dublerów; tylko na potrzeby serii Mission: Impossible wspinał się na budynek Burj Khalifa lub przebywał na zewnątrz startującego samolotu. Z kolei w oczekującej na premierę siódmej części Cruise, prowadząc motocykl, wyskakuje z rampy i spada w przepaść, gdzie otwiera spadochron.

Wyczynów kaskaderskich nie brakuje też na planie Mission: Impossible – Dead Reckoning – Part Two, a jeden z nich Cruise zaprezentował w nowym nagraniu, na którym dziękuje widzom filmu Top Gun: Maverick za to, że oglądali go w kinach. Przypomnijmy, że widowisko zebrało w kasach kin w USA 718 milionów dolarów, a łącznie na całym świecie 1,488 miliarda.

Nagranie z Cruise’em zobaczycie poniżej:

Mission: Impossible – Dead Reckoning – Part One zadebiutuje 14 lipca 2023 roku, a w filmie oprócz Cruise’a pojawią się m.in. Hayley Atwell, Simon Pegg i Vanessa Kirby. Zobaczymy też Marcina Dorocińskiego. Ósma odsłona, będąca bezpośrednią kontynuacją poprzednika, trafi do kin 28 czerwca 2024. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA