search
REKLAMA
News

TIMOTHÉE CHALAMET zdradził, jaką radę otrzymał od Leonarda DiCaprio. “Żadnych twardych narkotyków”

Chalamet wyjawił, kto podzielił się z nim radą w sprawie kariery.

Łukasz Budnik

15 września 2022

dicaprio
REKLAMA

Timothée Chalamet promuje swój kolejny film, Bones and All, a przy tej okazji pojawił się okładce British Vogue. Udzielił też wywiadu, w którym zdradził, kto podzielił się z nim radą, o jakiej opowiedział już w zeszłym roku.

Wspominana rada tyczy się tego, w jaki sposób prowadzić karierę i brzmi: “Żadnych twardych narkotyków i filmów superbohaterskich”. Okazuje się, że Chalamet usłyszał ją od Leonarda DiCaprio. Aktor w zeszłym roku mówił:

Jeden z moich bohaterów – nie powiem kto, bo skopie mi tyłek – objął mnie ramieniem w noc, gdy się poznaliśmy i dał mi tę radę.

chalamet 1 scaled e1609053539117

Ostatecznie jednak Chalamet postanowił zdradzić, z kim wówczas rozmawiał. W nowym wywiadzie aktor opowiada z kolei o tym, że zawsze czuł się starszy, niż jest.

To nie to, że miałem jakiś przełom, który dał mi nową perspektywę. Czuję, że się z nią urodziłem. W młodości miałem marzenie, że będę mieć karierę aktorską. Gdy zbliżałem się do dwudziestki, nieco je zmniejszyłem – chciałem skupić się na pracy w teatrze i dorabiać w serialach, żeby się utrzymać. A później spełniło się każde marzenie i życie mocno przyśpieszyło.

Oprócz Bones and All, Chalameta zobaczymy w przyszłości także w filmie o Willym Wonce oraz kontynuacji Diuny

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA