search
REKLAMA
News

THE JESUS ROLLS. Pierwszy zwiastun spin-offu BIG LEBOWSKIEGO

Łukasz Budnik

26 września 2019

REKLAMA

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun spin-offu Big Lebowskiego braci Coen, opowiadającego o postaci Jesusa Quintany. Trailer jest w języku włoskim, jako że udostępnił go tamtejszy dystrybutor – Europictures. Możecie go obejrzeć poniżej:

Film napisał i wyreżyserował  odtwórca roli Jesusa – John Turturro. Poza nim w obsadzie znaleźli się Bobby Cannavale, Audrey Tatou, Jon Hamm i Susan Sarandon. The Jesus Rolls będzie nie tylko spin-offem Lebowskiego, lecz także remake’em filmu Jaja (1974) autorstwa Bertranda Bliera. Jesus wyjdzie z więzienia, a jego drogi połączą się z postaciami granymi przez Cannavale’a i Tatou – razem będą się mierzyć z wrogim fryzjerem (w tej roli Hamm) oraz uciekać przez prawem i społeczeństwem.

Turturro nakręcił materiał już w 2016 roku. Bracia Coen nie mieli żadnego udziału w postaniu filmu, ale Turturro miał ich błogosławieństwo do jego stworzenia.

Premiera zaplanowana jest na początek 2020 roku.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA