search
REKLAMA
News

Pojawił się nowy zwiastun IRLANDCZYKA Martina Scorsesego!

Łukasz Budnik

26 września 2019

irlandczyk
REKLAMA

Podczas programu Jimmy’ego Fallona zaprezentowano nowy zwiastun Irlandczyka Martina Scorsesego. Zapowiedź możecie obejrzeć poniżej:

Irlandczyk to osadzona w powojennej Ameryce gangsterska opowieść widziana oczami weterana II wojny światowej Franka Sheerana, oszusta i płatnego mordercy pracującego dla najbardziej osławionych przestępców XX wieku. Rozgrywająca się na przestrzeni kilkudziesięciu lat saga poświęcona jest jednej z największych zagadek kryminalnych w historii Stanów Zjednoczonych – tajemniczemu zaginięciu legendarnego przywódcy związków zawodowych Jimmy’ego Hoffa.

Film będzie najdłuższym w karierze reżysera i potrwa aż 210 minut. Wczoraj do sieci trafiły ponadto grafiki pokazujące w jaki sposób odmłodzony na ekranie został Robert De Niro:

Irlandczyk trafi do biblioteki Netfliksa 27 listopada, a już jutro zostanie pokazany na festiwalu filmowym w Nowym Jorku.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA