search
REKLAMA
News

Pojawił się nowy zwiastun IRLANDCZYKA Martina Scorsesego!

Łukasz Budnik

26 września 2019

REKLAMA

Podczas programu Jimmy’ego Fallona zaprezentowano nowy zwiastun Irlandczyka Martina Scorsesego. Zapowiedź możecie obejrzeć poniżej:

Irlandczyk to osadzona w powojennej Ameryce gangsterska opowieść widziana oczami weterana II wojny światowej Franka Sheerana, oszusta i płatnego mordercy pracującego dla najbardziej osławionych przestępców XX wieku. Rozgrywająca się na przestrzeni kilkudziesięciu lat saga poświęcona jest jednej z największych zagadek kryminalnych w historii Stanów Zjednoczonych – tajemniczemu zaginięciu legendarnego przywódcy związków zawodowych Jimmy’ego Hoffa.

Film będzie najdłuższym w karierze reżysera i potrwa aż 210 minut. Wczoraj do sieci trafiły ponadto grafiki pokazujące w jaki sposób odmłodzony na ekranie został Robert De Niro:

Irlandczyk trafi do biblioteki Netfliksa 27 listopada, a już jutro zostanie pokazany na festiwalu filmowym w Nowym Jorku.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA