search
REKLAMA
News

Tatiana Maslany uważa, że drugi sezon MECENAS SHE-HULK jest mało prawdopodobny

Tatiana Maslany wyjaśniła, dlaczego nie spodziewa się drugiego sezonu serialu.

Łukasz Budnik

17 stycznia 2024

REKLAMA

Jednym z zeszłorocznych seriali MCU była produkcja Mecenas She-Hulk Jessiki Gao. Śledziliśmy w niej prywatne i superbohaterskie przygody Jennifer Walters (Tatiana Maslany), kuzynki Bruce’a Bannera, która po wypadku także zyskuje moce przemiany w Hulka. Choć krytycy pozytywnie ocenili serial, fani MCU byli wobec niego znacznie bardziej krytyczni. Czy główna bohaterka powróci w drugim sezonie swojego serialu? Na ten temat wypowiedziała się Maslany.

Zapytana o to w wywiadzie, aktorka przyznała, że nie sądzi, by miał powstać drugi sezon Mecenas She-Hulk.

Nie wydaje mi się. Myślę, że przekroczyliśmy budżet i Disney już nam podziękował.

 

Pierwszy sezon She-Hulk kosztował według doniesień aż 225 mln dolarów, czyli około 25 mln dolarów na odcinek. Gao już w zeszłym roku mówiła o tym, że finał pierwszego sezonu może według niej funkcjonować jako finał całości serialu, gdyby kontynuacja nie otrzymała zielonego światła. Na ten moment nie wiadomo, czy She-Hulk jako postać powróci w innej produkcji MCU.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA