search
REKLAMA
News

TAIKA WAITITI oficjalnie reżyserem i scenarzystą CZWARTEGO THORA!

Łukasz Budnik

16 lipca 2019

REKLAMA

Jeśli podobał wam się Thor: Ragnarok, mamy dla was doskonałe wieści. Jak donosi portal “Variety”, kolejną odsłonę serii o bohaterze Marvela oficjalnie napisze i wyreżyseruje Taika Waititi! 

Póki co nie wiadomo jeszcze nic więcej na temat tego, jak miałaby wyglądać fabuła Thora 4 – być może odpowiedzi na to uzyskamy podczas nadchodzącego Comic Conu. Według doniesień do roli tytułowej ma powrócić Chris Hemsworth (oczywiście!), a w obsadzie znajdzie się też Tessa Thompson, która gra w MCU Walkirię.

“Thor: Ragnarok”

Udział Waititiego oznacza, że opóźni się premiera jego adaptacji Akiry. Pierwotnie aktorska wersja słynnego anime miała trafić do kin 21 maja 2021 roku, lecz teraz wygląda na to, że data ta zostanie przesunięta, by Waititi mógł w spokoju pracować nad czwartym Thorem. Aktualnie reżyser zajmuje się filmem Jojo Rabbit, w którym wcieli się w… Adolfa Hitlera, wyimaginowanego przez młodego chłopca.

Cieszycie się, że to właśnie Waititi zajmie się czwartym Thorem? 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA